Wacom Cintiq 24 touch lan, USB grafički tablet Creative pen display crna
- Kataloški br:
- 3473240 - 62
- Oznaka:
- DTH246K0B
- EAN:
- 4949268623681
- Kataloški br:
- 3473240 - 62
- Oznaka:
- DTH246K0B
- EAN:
- 4949268623681
Wacom Cintiq 24 touch lan, USB grafički tablet Creative pen display crna
6,880.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,880.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kreativci diljem svijeta oslanjaju se na pouzdane performanse zaslona s olovkom
- Kombinira preciznost i upravljanje gestama u jednom uređaju
- Veliki 23,8-inčni zaslon s 2,5 tisuća slika i funkcijom višestrukog dodira s 10 prstiju
- S podesivim postoljem (16–69°) za ergonomsku udobnost
- VESA kompatibilan za fleksibilne studijske postavke
- Wacom Pro Pen 3: naša najnovija tehnologija olovke
- Tanki dizajn s poboljšanim upravljanjem kabelima
- Bez ventilatora, robustan i dizajniran za duge sesije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafički tablet Creative pen display |
| Radna površina | 527 x 296 mm |
| Rezolucija | 24 Bit |
| Sučelje | USB-C® mini HDMI priključak napajanja |
| Određene značajke ulaznih uređaja | zaslon osjetljiv na dodir USB priključak odvojivi kabel zaslon |
| Boja | crna |
| Način prijenosa | lan USB |
| Širina | 568 mm |
| Visina | 340 mm |
| Dubina | 21 mm |
| Težina | 5.9 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Tip | Cintiq 24 touch |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
Opis
Opis
Za kreativce koji preferiraju izravnu, taktilnu interakciju, Wacom Cintiq 24 Touch dodaje intuitivno višedodirno upravljanje već moćnom kreativnom alatu. Kao i standardna verzija, Wacom Cintiq 24 Touch ima 23,8-inčni zaslon s velikodušnom aktivnom površinom od 527 x 296 mm i tankim profilom od 21 mm. S težinom od 5,9 kg s postoljem, optimiziran je za studijske postavke koje zahtijevaju stabilnost i interaktivnost. Dodatna podrška za višestruki dodir omogućuje vam zumiranje, rotiranje i navigaciju prstima – besprijekorno kombinirajući preciznost olovke s intuitivnim gestama. Uparen s Wacom Pro Pen 3 olovkom, 2.5K zaslonom s antirefleksnim premazom i podesivom ergonomijom, Wacom Cintiq 24 Touch nudi potpuno impresivno, praktično kreativno iskustvo. Wacom Cintiq je temelj vaše karijere – cijenjen od strane profesionalaca, spreman za vas.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Wacom Cintiq 24 Touch uređaj
- Adapter za napajanje s priloženim držačem kabela
- Mrežni kabel
- USB-C na C kabel
- Kratka uputstva
- Alat za uklanjanje vrhova olovki
- Pro olovka 3
- Držač za olovke s vrhovima za olovke
Sistemski zahtjevi
- Windows 10 ili noviji (najnoviji servisni paket/međuverzija), macOS 13 ili noviji, Android™ 8.0 i noviji*2. USB-C priključak s DisplayPort™-om
Alt način rada ili HDMI™ i USB-A. Pristup internetu za preuzimanje upravljačkih programa i odabir softvera za preuzimanje*3.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





