Wacom Wacom MovinkPad 11 lan, Bluetooth®, WLAN grafički tablet Creative pen display srebrno-siva
- Kataloški br:
- 3473237 - 62
- Oznaka:
- DTHA116CL0B
- EAN:
- 4949268623766
- Kataloški br:
- 3473237 - 62
- Oznaka:
- DTHA116CL0B
- EAN:
- 4949268623766
Wacom Wacom MovinkPad 11 lan, Bluetooth®, WLAN grafički tablet Creative pen display srebrno-siva
1,825.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,825.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Samostalni uređaj za crtanje s Androidom – nije potrebno računalo
- Brzo crtanje: Pokrenite Wacom Canvas trenutno jednim dodirom olovke
- Kompaktan, tanak i elegantan za mobilnu upotrebu u svakodnevnom životu
- Wacom Pro Pen 3 uključen – bez baterije, precizan i prilagodljiv
- Hrapava staklena površina za prirodno iskustvo crtanja, slično kao na papiru
- Besprijekoran tijek rada: skicirajte u Wacom Canvasu, završite u Clip Studio Paint DEBUT-u
- Wacom Shelf organizira sve vaše skice, umjetnička djela i referentne materijale
- Kompatibilno s olovkama trećih strana kao što su LAMY, Staedtler, Kaweco i druge
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafički tablet Creative pen display |
| Radna površina | 243 x 159 mm |
| Sučelje | USB-C® Bluetooth WLAN |
| Određene značajke ulaznih uređaja | zaslon zaslon osjetljiv na dodir ponovo punjiv |
| Boja | srebrno-siva |
| Način prijenosa | lan Bluetooth® WLAN |
| Napajanje | USB (kabel uklj. u isporuku) litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Širina | 266 mm |
| Visina | 182 mm |
| Dubina | 7 mm |
| Težina | 588 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Tip | Wacom MovinkPad 11 |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
Opis
Opis
Prigrlite digitalnu kreativnost s Wacom MovinkPad 11 – vrhunskim samostalnim uređajem za crtanje za Android, dizajniranim za sljedeću generaciju mladih umjetnika. Dizajniran da bude vaš prvi kreativni suputnik, MovinkPad kombinira Wacomovu vodeću tehnologiju olovke u industriji s prijenosnim, višenamjenskim iskustvom koje vam omogućuje crtanje bilo gdje, kad god ste inspirirani.
Bilo da skicirate likove, isprobavate nove stilove ili tek započinjete svoje umjetničko putovanje, MovinkPad vam daje slobodu stvaranja bez računala. S uključenom Wacom Pro Pen 3 olovkom, unaprijed instaliranim kreativnim aplikacijama i dvogodišnjom licencom za Clip Studio Paint, imate sve što vam je potrebno da oživite svoje ideje - odmah nakon raspakiranja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bilo da skicirate likove, isprobavate nove stilove ili tek započinjete svoje umjetničko putovanje, MovinkPad vam daje slobodu stvaranja bez računala. S uključenom Wacom Pro Pen 3 olovkom, unaprijed instaliranim kreativnim aplikacijama i dvogodišnjom licencom za Clip Studio Paint, imate sve što vam je potrebno da oživite svoje ideje - odmah nakon raspakiranja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Wacom MovinkPad 11
- USB-C na C kabel
- Wacom Pro Pen 3 s držačem vrha olovke
- Zamjenski vrhovi (3x filc) (u držaču vrhova)
- Važne informacije o proizvodu
- Dokument o politici
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





