Walther Werke 64Z0102 CEE adapterski kabel 16 A 5-polni 400 V 1 St.
- Kataloški br:
- 3015685 - 62
- Oznaka:
- 64Z0102
- EAN:
- 4015609100552
- Kataloški br:
- 3015685 - 62
- Oznaka:
- 64Z0102
- EAN:
- 4015609100552
Walther Werke 64Z0102 CEE adapterski kabel 16 A 5-polni 400 V 1 St.
630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CEE adapterski kabel UniBox od pune gume
- Ulaz: 16A s pristupom: kabel s CEE utikačem 32A
- Izlaz: kabel s CEE spojnicom 16A
- Zaštita: LS prekidač
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 400 V |
| Nazivna struja | 16 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 16 A |
| Priključak A | muški konektor CEE 32 a 5-polni |
| Priključak B | ženski konektor CEE 16 A 5-polni |
| Tip kabela | H07RN-F 5G 6 mm² |
| Kabelske žile | 5 |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 160 x 130 x 85 mm |
| Dužina | 160 mm |
| Širina | 130 mm |
| Visina | 85 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vrsta proizvoda | CEE adapterski kabel |
Opis
Opis
WALTHER Uni-Box prema IEC 61439 dijelovi 1 i 4 kućište (64Z) izrađeno od čvrste gume otporne na starenje, kiseline i lužine.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključak: 1,5 metar spojni kabel H07RN-F5G6 s CEE utikačem 32A 5P 400V 6h
- Utičnice/zaštita: 1 prekidač (MCB) 3P 16A -C-
- 1,5 metarski priključni kabel H07RN-F5G2.5 s CEE spojnicom 16A 5P 400V 6h
Opseg isporuke
- CEE adapterski kabel UniBox
- Uputstva.
Komentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





