Weidmüller DRH275110LT Utični relej 10 ST
EAN:
Rok isporuke na upit
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
prozirna
Dim.
(Š x V x Du ) 36 x 36 x 48 mm
Dubina
48 mm
Industrijsko pakiranje
Da
Jesensko vrijeme
20 ms
Kontaktni materijal
AgSnO2
Maksimalna temperatura
+60 °C
Maksimalni uklopni kapacitet
660 W
4000 VA
Mehanički život
10 x 106 krugova
Minimalna temperatura
-40 °C
Napon odziva (min.)
82.5 V/DC
Nazivni napon svitka
110 V/DC
Otpor (zavojnica)
8400 Ω
Radni napon
110 V/DC
Sadržaj
10 kom.
Širina
36 mm
Sklopna struja (maks.)
16 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
300 V/DC
Stupanj zaštite
IP20
Sukladno RoHS
Da
Težina
85.3 g
Tip
DRH275110LT
Trajna struja (maks.)
16 A
Udarna struja
80A
Veza
ravni utikač
Visina
36 mm
Vrsta kontakta
1 bliže
1 otvarač
Vrsta proizvoda
utični relej
Zazor/puzna staza (zavojnica/kontakti)
6,3 mm