Weidmüller DRI314110L Utični relej 20 ST
EAN:
Rok isporuke na upit
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
prozirna
Dim.
(Š x V x Du ) 13 x 31 x 28 mm
Dubina
28 mm
Industrijsko pakiranje
Da
Jesensko vrijeme
10 ms
Kontaktni materijal
AgNi
Maksimalna temperatura
+55 °C
Maksimalni uklopni kapacitet
240 W
2500 VA
Mehanički život
10 x 106 krugova
Minimalna temperatura
-40 °C
Napon odziva (min.)
82.5 V/DC
Nazivni napon svitka
110 V/DC
Otpor (zavojnica)
22800 Ω
Radni napon
110 V/DC
Sadržaj
20 kom.
Širina
13 mm
Sklopna struja (maks.)
10 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/DC
250 V/AC
Stupanj zaštite
IP20
Sukladno RoHS
Da
Težina
19 g
Tip
DRI314110L
Trajna struja (maks.)
10 A
Veza
ravni utikač
Visina
31 mm
Vrsta kontakta
1 mjenjač
Vrsta proizvoda
utični relej
Zazor/puzna staza (zavojnica/kontakti)
4 mm