Yageo AC0402FR-07150KL SMD otpornik 150 kΩ SMD 0402 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
AC0402FR-07150KL
Oznaka:
AC0402FR-07150KL
Izvedba0402
Otpor150 kΩ
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina1 mm
Širina0.5 mm
Visina0.32 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1 x 0.5 x 0.32 mm
RoHS-konfornoDa
TipAC0402FR-07150KL
Nazivna struja1.000 mA
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
Opis
SMD debeloslojni otpornici 63mW 1% 0402