Yageo AC0603FR-07100KL SMD otpornik 100 kΩ SMD 603 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
AC0603FR-07100KL
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
AC0603FR-07100KL
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaSMD otpornik
IzvedbaSMD
Izvedba603
Otpor100 kΩ
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
RoHS-konfornoDa
TipAC0603FR-07100KL
Nazivna struja1.000 mA
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
CertifikatiAEC-Q200
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,1 W 1% 0603