Yageo AC0603FR-074K7L SMD otpornik 4.7 kΩ SMD 603 0.1 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
AC0603FR-074K7L
Oznaka:
AC0603FR-074K7L
Izvedba603
Otpor4.7 kΩ
Opterećenje0.1 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina1.6 mm
Širina0.8 mm
Visina0.45 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
RoHS-konfornoDa
TipAC0603FR-074K7L
Nazivna struja1.000 mA
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
Opis
SMD debeloslojni otpornici 0,1 W 1% 0603