Yageo AC0805FR-07220KL SMD otpornik 220 kΩ SMD 805 0.125 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
AC0805FR-07220KL
Oznaka:
AC0805FR-07220KL
Izvedba805
Otpor220 kΩ
Opterećenje0.125 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina2 mm
Širina1.25 mm
Visina0.5 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.5 mm
RoHS-konfornoDa
TipAC0805FR-07220KL
Nazivna struja2.000 mA
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
Opis
SMD debeloslojni otpornici 1/8W 1% 0805