Yageo AC1206FR-0715RL SMD otpornik 15 Ω SMD 1206 0.25 W 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
Kataloški br:
Oznaka:
AC1206FR-0715RL
Oznaka:
AC1206FR-0715RL
Izvedba1206
Otpor15 Ω
Opterećenje0.25 W
Tolerancija ±1 %
Koeficijent temperature100 ±ppm/°C
Dužina3.1 mm
Širina1.6 mm
Visina0.55 mm
Sadržaj1 kom.
dim.(D x Š x V) 3.1 x 1.6 x 0.55 mm
RoHS-konfornoDa
TipAC1206FR-0715RL
Nazivna struja2.000 mA
Radna temperatura (maks.)155 °C
Radna temperatura (min.)-55 °C
Opis
SMD debeloslojni otpornici 1/4W 1% 1206