Aksijalni ventilator 12 V/DC 111 m/h (D x Š  x V) 120 x 120 x 38 mm Conrad Components RD12038B12L1
Broj okretaja
1500 o/min
Dim.
(D x Š x V) 120 x 120 x 38 mm
Duljina
120 mm
Izvođenje
0,96 W
Maksimalna potrošnja energije
80 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
111 m³/h
Razina buke (maks.)
27 dB
Širina
120 mm
Tip
RD12038B12L1
Visina
38 mm
Opseg isporuke