Aksijalni ventilator 12 V/DC 193 m?/h (D x Š  x V) 120 x 120 x 38 mm Conrad Components RD12038B12H
Main product image
1/5
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • Vrsta zaštite: IP58
  • S dvostrukim kugličnim ležajem
  • Smjer okretaja lijevo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
2800 o/min
Dim.
(D x Š x V) 120 x 120 x 38 mm
Duljina
120 mm
Izvođenje
6 W
Maksimalna potrošnja energije
500mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Materijal
Plastika
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
193 m³/h
Razina buke (maks.)
44.6 dB
Širina
120 mm
Stupanj zaštite
IP58
Tip
RD12038B12H
Visina
38 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
Dvostruki kuglični ležaj
Životni vijek
50000 h
Opis
Opis
Opseg isporuke