Aksijalni ventilator 12 V/DC 25.74 m/h (D x Š x V) 60 x 60 x 10 mm QuickCool QC6010B12H
Kataloški br:
Oznaka:
QC6010B12H
Oznaka:
QC6010B12H
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
4000 o/min
Dim.
(D x Š x V) 60 x 60 x 10 mm
Duljina
60 mm
Izvođenje
1.68 W
Maksimalna potrošnja energije
140 mA
Materijal
Plastika
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
25.74 m³/h
Razina buke (maks.)
27.9 dB
Širina
60 mm
Tip
QC6010B12H
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
10 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
Dvostruki kuglični ležaj
Opis
Opis
Opseg isporuke