Aksijalni ventilator 12 V/DC 42 m?/h (D x Š  x V) 80 x 80 x 25 mm Conrad Components RD8025B12L
Main product image
1/3
Varijante
Izdvojeno & Detalji
  • Vrsta zaštite: IP58
  • S dvostrukim kugličnim ležajem
  • Smjer okretaja lijevo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
2400 o/min
Dim.
(D x Š x V) 80 x 80 x 25 mm
Duljina
80 mm
Izvođenje
1.08 W
Maksimalna potrošnja energije
90 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Materijal
Plastika
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
42 m³/h
Razina buke (maks.)
26 dB
Širina
80 mm
Stupanj zaštite
IP58
Tip
RD8025B12L
Visina
25 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
Dvostruki kuglični ležaj
Životni vijek
50000 h
Opis
Opis
Opseg isporuke