Aksijalni ventilator 12 V/DC 67.96 m/h (D x Š x V) 80 x 80 x 25 mm QuickCool QC8025B12H
Kataloški br:
Oznaka:
QC8025B12H
Oznaka:
QC8025B12H
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crna
Broj okretaja
3200 o/min
Dim.
(D x Š x V) 80 x 80 x 25 mm
Duljina
80 mm
Izvođenje
2.4 W
Maksimalna potrošnja energije
200mA
Materijal
Plastika
Nazivni napon
12 V/DC
Protok zraka
67.96 m³/h
Razina buke (maks.)
35 dB
Širina
80 mm
Tip
QC8025B12H
Veza
Kabal, ogoljeni kraj
Visina
25 mm
Vrsta proizvoda
aksijalni ventilator
Vrsta skladištenja
Dvostruki kuglični ležaj
Opis
Opis
Opseg isporuke