Aksijalni ventilator 24 V/DC 111 m?/h (D x Š  x V) 120 x 120 x 38 mm Conrad Components RD12038B24L1
Broj okretaja
1500 o/min
Dim.
(D x Š x V) 120 x 120 x 38 mm
Duljina
120 mm
Izvođenje
2.16 W
Maksimalna potrošnja energije
90 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
24 V/DC
Protok zraka
111 m³/h
Razina buke (maks.)
27 dB
Širina
120 mm
Tip
RD12038B24L1
Visina
38 mm
Opseg isporuke