Aksijalni ventilator 24 V/DC 142 mł/h (D x Š x V) 120 x 120 x 38 mm TRU COMPONENTS RD12038B24L
Broj okretaja
1950 o/min
Dim.
(D x Š x V) 120 x 120 x 38 mm
Duljina
120 mm
Izvođenje
3.12 W
Maksimalna potrošnja energije
130 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
24 V/DC
Protok zraka
142 m³/h
Razina buke (maks.)
34 dB
Širina
120 mm
Tip
RD12038B24L
Visina
38 mm
Opseg isporuke