Aksijalni ventilator 24 V/DC 172 m?/h (D x Š  x V) 120 x 120 x 38 mm Conrad Components RD12038B24M
Broj okretaja
2450 o/min
Dim.
(D x Š x V) 120 x 120 x 38 mm
Duljina
120 mm
Izvođenje
5.04 W
Maksimalna potrošnja energije
210 mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
24 V/DC
Protok zraka
172 m³/h
Razina buke (maks.)
41 dB
Širina
120 mm
Tip
RD12038B24M
Visina
38 mm
Opseg isporuke