Aksijalni ventilator 24 V/DC 57 m?/h (D x Š  x V) 80 x 80 x 25 mm Conrad Components RD8025B24H
Broj okretaja
3000 o/min
Dim.
(D x Š x V) 80 x 80 x 25 mm
Duljina
80 mm
Izvođenje
2.4 W
Maksimalna potrošnja energije
100mA
Maksimalna temperatura
70 °C
Minimalna temperatura
-10 °C
Nazivni napon
24 V/DC
Protok zraka
57 m³/h
Razina buke (maks.)
32 dB
Širina
80 mm
Tip
RD8025B24H
Visina
25 mm
Opseg isporuke