ATE Electronics RB50/7-7R5-J Snažan otpor 7.5 Ohm Utični priključak pravokutan 50 W 5 % 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
RB50/7-7R5-J
Oznaka:
RB50/7-7R5-J
Izdvojeno & Detalji
  • Otpornik od 50 W 7,5 ohma
  • Idealno za LED indikatore
  • 6,35 mm plosnati utikač
  • Ovaj tekst je strojno preveden.
Dim.
(D x Š x V) 91 x 29.2 x 16 mm
Duljina
91 mm
Elastičnost
50 W
Koeficijent temperature
50 ppm
Maksimalna temperatura
250 °C
Minimalna temperatura
-55 °C
Otpor izolacije
10000 MΩ
Otpornost
7,5 Ω
Širina
29.2 mm
Tip
RB50/7-7R5-J
Tolerancija ±
5 %
Visina
16 mm