Brilliant Außenwandleuchte 40925/06 vanjsko zidno svjetlo E27 crna
- Kataloški br:
- 3593906 - 62
- EAN:
- 4.00435E+12
- Kataloški br:
- 3593906 - 62
- EAN:
- 4.00435E+12
Brilliant Außenwandleuchte 40925/06 vanjsko zidno svjetlo E27 crna
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjsko zidno svjetlo |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | E27 |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | crna |
| Materijal | metal staklo |
| dim. | (Š x V x D) 17 x 26 x 10 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 17 mm |
| Visina | 26 mm |
| Dubina | 10 mm |
| Serija | Getta |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





