Brilliant Carleen 90986A06 vanjsko zidno svjetlo E27 crna
- Kataloški br:
- 2586261 - 62
- Oznaka:
- 90986A06
- EAN:
- 4004353349379
- Kataloški br:
- 2586261 - 62
- Oznaka:
- 90986A06
- EAN:
- 4004353349379
Brilliant Carleen 90986A06 vanjsko zidno svjetlo E27 crna
58.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- IP klasa zaštite: 44 - otporno na prskanje
- Pogodno za LED lampe
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjsko zidno svjetlo |
| Dizajn | lanterna (stojeća) |
| Radni napon | 230 V |
| Podnožak | E27 |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | crna |
| Materijal | metal staklo |
| Težina | 835 g |
| dim. | (Š x V x D) 165 x 310 x 215 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 310 mm |
| Dubina | 215 mm |
Opis
Opis
Upotrijebite Carleen vanjsko svjetlo da osvijetlite ulaz u kuću ili vrata dvorišta. U mraku, pravilno osvjetljenje osigurava sigurnost na posljednjem metru puta kući. Prikladno za normalne svjetiljke, ali žarulje nisu uključene u opseg isporuke. Mogu se koristiti i ekološki prihvatljive LED svjetiljke. Potreban montažni materijal uključen je u opseg isporuke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





