Brilliant G60040/06 Badria LED stropno svjetlo s ventilatorom LED modul 40 W crna
- Kataloški br:
- 3060966 - 62
- Oznaka:
- G60040/06
- EAN:
- 4004353435850
- Kataloški br:
- 3060966 - 62
- Oznaka:
- G60040/06
- EAN:
- 4004353435850
Brilliant G60040/06 Badria LED stropno svjetlo s ventilatorom LED modul 40 W crna
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 40 W
- Ukupan svjetlosni tok= 4700 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela do hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 490 mm x 140 mm |
| Dizajn | okrugli |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | LED stropno svjetlo s ventilatorom |
| Vrsta | LED modul |
| Visina | 140 mm |
| Snaga | 40 W |
| Promjer | 490 mm |
| Potrošnja energije | 36 kWh/1000h |
| Određene značajke žarulje | s ventilatorom |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| Materijal | plastika metal |
| Težina | 1920 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetla | toplo bijela do hladno bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 6500 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 4700 lm |
| Svjetlosni tok | 4700.00 lm |
Opis
Opis
Doživite najbolje od oba svijeta sa Badria LED stropnom svjetiljkom, fuzijom elegantne kristalne optike i učinkovitog ventilatora, dodajući dašak elegancije vašoj sobi. Uređena u elegantnoj crnoj boji, Badria ne kombinira samo moderan dizajn, već i funkcionalnost na najvišoj razini. Priloženi daljinski upravljač čini upravljanje svjetlom i ventilatorom dječjom igrom. Kontrolirajte intenzitet svjetla i odaberite svoju omiljenu boju svjetla od tople bijele za ugodnu atmosferu do dnevne bijele za jasan, svijetao ambijent. Integrirani RGB promjenjivi način čak vam omogućuje stvaranje dinamičkih svjetlosnih efekata prema vašem ukusu. Badria ne nudi samo vizualnu sofisticiranost, već i ugodnu cirkulaciju zraka zahvaljujući snažnom ventilatoru. Ventilator osigurava optimalnu cirkulaciju zraka u prostorijama i stoga nudi idealno rješenje za vruće dane. Dopustite da vas nadahne sinergija modernog dizajna i napredne tehnologije i učinite Badriju vrhuncem svoje sobe.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- MULTIFUNKCIONALNO - Stropno svjetlo ne samo da ima mnogo mogućnosti osvjetljenja, već ima i ventilator za ugodnu cirkulaciju zraka
- DALJINSKI UPRAVLJAČ UKLJ. - S priloženim daljinskim upravljačem možete jednostavno regulirati intenzitet svjetla, boju svjetla i brzinu ventilatora sa sofe
- LED TEHNOLOGIJA - Stropna svjetiljka opremljena je štedljivom LED rasvjetom koja je energetski učinkovita i stoga štedi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





