Brilliant G60060/09 Slimline LED stropno svjetlo s ventilatorom LED modul 40 W crna, drvo
- Kataloški br:
- 3060967 - 62
- Oznaka:
- G60060/09
- EAN:
- 4004353435867
- Kataloški br:
- 3060967 - 62
- Oznaka:
- G60060/09
- EAN:
- 4004353435867
Brilliant G60060/09 Slimline LED stropno svjetlo s ventilatorom LED modul 40 W crna, drvo
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 40 W
- Ukupan svjetlosni tok= 4700 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela do hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 490 mm x 140 mm |
| Dizajn | okrugli |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | LED stropno svjetlo s ventilatorom |
| Vrsta | LED modul |
| Visina | 140 mm |
| Snaga | 40 W |
| Promjer | 490 mm |
| Potrošnja energije | 36 kWh/1000h |
| Određene značajke žarulje | s ventilatorom |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna drvo |
| Materijal | plastika metal |
| Težina | 2200 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetla | toplo bijela do hladno bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 6500 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 4700 lm |
| Svjetlosni tok | 4700.00 lm |
Opis
Opis
Uronite svoje sobe u kombinaciju funkcionalnosti i prirodne elegancije sa Slimline LED stropnom svjetiljkom, inovativnim duom izgleda drva i crne boje. Sa širinom od 49 cm, ova moderna stropna svjetiljka ne kombinira samo estetski dizajn, već i praktičnu funkciju ventilatora. Elegantna crna u kombinaciji s toplim izgledom drva daje vašoj sobi prirodan dodir i stvara ugodnu atmosferu. Slimline ne nudi samo elegantnu rasvjetu, već i snažan ventilator koji osigurava ugodnu cirkulaciju zraka. S uključenim daljinskim upravljačem možete kontrolirati LED rasvjetu i ventilator. Po potrebi prilagodite intenzitet svjetla i birajte između ugodnog toplog bijelog svjetla ili jasnog, dnevnog bijelog ambijenta. Integrirani ventilator pruža osvježavajući povjetarac, idealan za vruće dane ili jednostavno za dodatnu udobnost. Slimline LED stropna svjetiljka je svestrana i besprijekorno se uklapa u različite prostorije, bilo da se radi o dnevnoj sobi, spavaćoj sobi ili uredu. Doživite simbiozu dizajna nadahnutog prirodom i moderne tehnologije - Slimline ne ostavlja samo vizualni dojam, već stvara i ugodnu unutarnju klimu. Unesite djelić prirodnosti i inovativnosti u svoj dom s ovom stropnom svjetiljkom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- MULTIFUNKCIONALNO - Stropno svjetlo ne samo da ima mnogo mogućnosti osvjetljenja, već ima i ventilator za ugodnu cirkulaciju zraka
- DALJINSKI UPRAVLJAČ UKLJ. - S priloženim daljinskim upravljačem možete jednostavno regulirati intenzitet svjetla, boju svjetla i brzinu ventilatora sa sofe
- LED TEHNOLOGIJA - Stropna svjetiljka opremljena je štedljivom LED rasvjetom koja je energetski učinkovita i stoga štedi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





