Brilliant G99722/76 Doro LED stropna svjetiljka LED GU10 Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 4.5 W boja pjeska, crna
- Kataloški br:
- 2730901 - 62
- Oznaka:
- G99722/76
- EAN:
- 4004353409325
- Kataloški br:
- 2730901 - 62
- Oznaka:
- G99722/76
- EAN:
- 4004353409325
Brilliant G99722/76 Doro LED stropna svjetiljka LED GU10 Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 4.5 W boja pjeska, crna
390.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 4.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 345 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 600 x 90 x 150 mm |
| Broj žarulja | 3 |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
| Širina | 600 mm |
| Vrsta | LED |
| Visina | 90 mm |
| Podnožak | GU10 |
| Dubina | 150 mm |
| Snaga | 4.5 W |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | boja pjeska crna |
| Težina | 1.9 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 345 lm |
Opis
Opis
Stropna svjetiljka Doro posebno je prikladna za ona područja primjene gdje funkcionalni aspekti trebaju imati prednost u rasvjeti ili za one koji općenito preferiraju jednostavan dizajn. Ova svjetiljka je štedna i izdržljiva zahvaljujući LED tehnologiji. Isporučene žarulje su zamjenjive. S 1035 lumena, ovo stropno svjetlo s 3 žarulje svjetlije je od klasične žarulje sa žarnom niti od 100 W. Sav potreban instalacijski materijal uključen je u opseg isporuke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- jednostavna, funkcionalna svjetiljka
- ZAKRETNE GLAVE - Zakretne glave ove svjetiljke idealne su za veće ili kutne prostorije. Područje osvjetljenja postavite vrlo fleksibilno tako da nema tamnih kutova.
- NAJNOVIJA LED TEHNOLOGIJA - Zahvaljujući najnovijoj LED tehnologiji, moderno LED svjetlo vrlo je energetski učinkovito i istovremeno uvjerava svojim dugim životnim vijekom - visokokvalitetno, inovativno i održivo
- ZAMJENSKO SVJETLO - Izvor svjetla ove svjetiljke može se lako promijeniti u bilo kojem trenutku i zamijeniti novim po vašem izboru.
- OPSEG ISPORUKE - 1x LED stropna svjetiljka - materijal za montažu uključen - 3x 4,5W LED žarulje uključene - VxŠxD: 90 x 600 x 150 mm, težina: 1,9 kg - materijal: metal
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





