Brumberg 12395073 12395073 LED ugradna svjetiljka LED 12 W bijela
- Kataloški br:
- 2610240 - 62
- Oznaka:
- 12395073
- EAN:
- 4251433946274
- Kataloški br:
- 2610240 - 62
- Oznaka:
- 12395073
- EAN:
- 4251433946274
Brumberg 12395073 12395073 LED ugradna svjetiljka LED 12 W bijela
325.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
325.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 12 W Ukupan svjetlosni tok= 1230 lm Boja svjetla= 3000 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ugradna svjetiljka |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 12 W |
| Snaga | 12 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 1230 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Kut zračenja | 40 ° |
| Određene značajke žarulje | moguća montaža na strop može se koristiti kao ugradna svjetiljka rotaciona |
| Ugardbeni Ø | 95 mm |
| Dubina ugradnje | 60 mm |
| Vanjski Ø | 110 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | III |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (2)
- Esencijalni (2)





