Brumberg 39253083 39253083 LED ugradna svjetiljka LED bez 5 W crna
- Kataloški br:
- 3138992 - 62
- Oznaka:
- 39253083
- EAN:
- 4251433958093
- Kataloški br:
- 3138992 - 62
- Oznaka:
- 39253083
- EAN:
- 4251433958093
Brumberg 39253083 39253083 LED ugradna svjetiljka LED bez 5 W crna
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5 W Ukupan svjetlosni tok= 510 lm Boja svjetla= 3000 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ugradna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Podnožak | bez |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 5 W |
| Snaga | 5 W |
| Svjetlosni tok | 510 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 510 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ugardbeni Ø | 68 mm |
| Dubina ugradnje | 28 mm |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 88 mm x 6.00 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 2700 K |
| Područje boje svjetla | 2700 - 3000 K |
| Visina | 6.00 mm |
| Promjer | 88 mm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





