Brumberg 39363173 39363173 LED ugradni reflektor LED 6 W bijela
- Kataloški br:
- 2747623 - 62
- Oznaka:
- 39363173
- EAN:
- 4251433953999
- Kataloški br:
- 2747623 - 62
- Oznaka:
- 39363173
- EAN:
- 4251433953999
Brumberg 39363173 39363173 LED ugradni reflektor LED 6 W bijela
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 6 W Ukupan svjetlosni tok= 640 lm Boja svjetla= 3000 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ugradni reflektor |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 6 W |
| Snaga | 6 W |
| Ukupan svjetlosni tok | 640 lm |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Zaštitno staklo | čisto |
| Kut zračenja | 40 ° |
| Određene značajke žarulje | rotaciona moguća montaža na strop |
| Ugardbeni Ø | 68 mm |
| Dubina ugradnje | 36 mm |
| Vanjski Ø | 82 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (Ø x V) 82 mm x 4 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Područje boje svjetla | 3000 K |
| Visina | 4 mm |
| Promjer | 82 mm |
Opis
Opis
Komplet LED ugradnih reflektora, stražnji rub s mogućnošću prigušivanja, bijele teksture, okrugli. Dizajniran u kompaktnom dizajnu za brzu montažu bez alata za stropnu ugradnju. Set uključuje pretvarač za 230 V mrežni napon, stražnji rub može se prigušiti, dimenzije pretvarača: D 110 x Š 50 x V 19 mm Način ugradnje: ugradbena ugradnja, mjesto ugradnje: stropna ugradnja, materijal: aluminij / plastika, klasa zaštite na strani prostorije : prema DIN EN 60529: IP20, klasa zaštite : (EN 61140) II, napon: 230V AC 50Hz, snaga: 6W, broj žarulja/grla: 1,0 Stk, svjetlosni tok: 640 lm, temperatura boje: 3.000 K, svjetlo boja: bijela, kut snopa: 38°, mogućnost podešavanja: zakretna, s upravljačkom opremom: Da, Vrsta zatamnjenja: stražnji rub.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





