Canon Canon Maxify GX2050 multifunkcionalni pisač Inkjet A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks
- Kataloški br:
- 3450207 - 62
- EAN:
- 8.71457E+12
- Kataloški br:
- 3450207 - 62
- EAN:
- 8.71457E+12
Canon Canon Maxify GX2050 multifunkcionalni pisač Inkjet A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks
1,105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni i uredski inkjet ispis u boji
- 600 x 1200 dpi
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- A4
- Kopiranje u boji Skeniranje u boji Faksiranje u boji
- Apple AirPrint, Mopria usluga ispisa, PIXMA Cloud Link
- USB priključak WLAN Ethernet/LAN
- 8,1 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj, faks |
| Razlučivost ispisa | 600 x 1200 dpi |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 250 Blatt |
| Površina za skeniranje | 216 x 297 mm |
| Širina | 374 mm |
| Visina | 260 mm |
| Dubina | 510 mm |
| dim. | (Š x V x D) 374 x 260 x 510 mm |
| Boja | bijela |
| Težina | 8.1 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Pojedinačne tinte | da |
| WLAN | da |
| Sigurnost | WPA-AES WPA-EAP WPA-PSK WPA-TKIP WPA2-AES WPA2-EAP WPA2-PSK WPA2-TKIP WPA3-EAP WPA3-SAE |
| 5 - 35 °C | |
| 15 ipm | |
| 10 ipm | |
| da | |
| da | |
| 10 s | |
| 9 s | |
| 99 Kopien | |
| 250 Stranica | |
| da | |
| da | |
| 200 x 200 DPI | |
| da | |
| da | |
| 3000 Stranica | |
| 3000 Stranica | |
| 21 W | |
| 46.5 dB | |
| 64 - 105 g/m² | |
| 33.3 Kbit/s | |
| 4 | |
| 4500 Stranica | |
| 4500 Stranica | |
| 0.14 kWh/Woche | |
| da | |
| 25 - 400 % | |
| 10 - 90 % | |
| 1200 x 2400 DPI | |
| 89 - 216 mm | |
| 127 - 355,6 mm | |
| 27000 Seiten pro Monat | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj kompaktni 4-u-1 MegaTank višenamjenski sustav savršen je za kućni ured. Ispisujte velike količine visokokvalitetnih poslovnih dokumenata u tren oka uz isplative bočice s tintom.
Produktivnost na razini ureda kod kuće
S ovim višenamjenskim sustavom MegaTank s prednjim punjenjem možete kod kuće stvarati izdržljive dokumente poslovne kvalitete. MAXIFY GX2050 se lako uklapa bilo gdje zahvaljujući kompaktnom i jednostavnom dizajnu. Iskoristite velike brzine ispisa i prinose s isplativim bočicama s tintom i automatskim ulagačem dokumenata (ADF) od 35 listova za skeniranje, kopiranje i faksiranje višestraničnih dokumenata.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Produktivnost na razini ureda kod kuće
S ovim višenamjenskim sustavom MegaTank s prednjim punjenjem možete kod kuće stvarati izdržljive dokumente poslovne kvalitete. MAXIFY GX2050 se lako uklapa bilo gdje zahvaljujući kompaktnom i jednostavnom dizajnu. Iskoristite velike brzine ispisa i prinose s isplativim bočicama s tintom i automatskim ulagačem dokumenata (ADF) od 35 listova za skeniranje, kopiranje i faksiranje višestraničnih dokumenata.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Wi-Fi, ispis, kopiranje, skeniranje, faksiranje i oblak
- 15/10 ISO stranica/min. (Crno-bijelo/u boji)
- USB, dvopojasni Wi-Fi i Ethernet
- Automatski uvlakač dokumenata za do 35 listova
- 3.000 stranica (crno-bijelo); 3.000 stranica (u boji)
- Kaseta za papir: do 250 listova
- Pisači s punjivim spremnicima tinte
- 6,7 cm (2,7-inčni) LCD zaslon osjetljiv na dodir
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)





