Canon multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks LAN, WLAN, Duplex, Duplex-ADF
- Kataloški br:
- 3450208 - 62
- EAN:
- 4.54929E+12
- Kataloški br:
- 3450208 - 62
- EAN:
- 4.54929E+12
Canon multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks LAN, WLAN, Duplex, Duplex-ADF
955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4u1 - Ispis, skeniranje, kopiranje, faksiranje
- Jednostavno rukovanje s 8,8 cm zaslonom u boji osjetljivim na dodir
- Mrežno povezivanje s LAN i WLAN sučeljem
- Do 24/15,5 stranica/min. Brzina ispisa crno-bijelo i u boji (ISO)
- Uštedite troškove i vrijeme uz obostrani ispis
- Ispis i skeniranje putem pametnog telefona ili tableta
- Dvije kasete za papir za do 500 listova (2 x 250 listova)
- Pigmentne tinte DRHD otporne na markere i habanje
- Praktičan dvostrani uvlakač dokumenata za do 50 listova
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj, faks |
| Razlučivost ispisa | 600 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 24 S./min (ISO) |
| Brzina ispisa u boji | 15.5 S./min (ISO) |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 2 |
| Kapacitet papira | 500 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 250 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 2) | 250 Blatt |
| Rezolucija skeniranja | 1200 x 1200 dpi |
| Površina za skeniranje | 216 x 297 mm |
| Prikaz predloška | 50 Blatt |
| Sučelje | USB USB domaćin LAN (10/100 MBit/s) WLAN 802.11 b/g/n |
| Prikaz | 8,8 cm zaslon u boji osjetljiv na dodir |
| Određene značajke | kompatibilan s airprint obostrani ispis pojedinačni spremnici s tintom zaslon u boji zatvorena ladica za papir kompatibilan s mrežom skeniranje na USB ključ zaslon na dodir dovod za predložak kompatibilan s WLAN-om |
| Prikladni potrošni materijal | Tinta Canon PGI-2500XL BK crna (2500 str.) PGI-2500XL C cijan (1755 stranica) PGI-2500XL M Magenta (1295 str.) PGI-2500XL Žuta (1520 stranica) |
| Model | u boji |
| Širina | 463 mm |
| Visina | 260 mm |
| Dubina | 389 mm |
| dim. | (Š x V x D) 463 x 260 x 389 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 12.9 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| štampanje CD-a/DVD-a | ne |
| Ispis memorijske kartice | ne |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Pojedinačne tinte | da |
| Funkcija faksa | da |
| Ispis s kamere | ne |
| Mreža | da |
| Ulagač dokumenata | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | ispis fotografija visoke kvalitete tekst/ispis dokumenata (u boji) tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
Opis
Opis
Modeli MAXIFY MB5450 idealan su izbor za sve potrebe ispisa u malim uredima bez kompromisa u pogledu performansi, kvalitete ili pouzdanosti. Zahvaljujući visokokvalitetnim markerima i tintama otpornim na habanje, LAN/Wi-Fi povezivosti i obostranom skeniranju, čak se i veći poslovi ispisa mogu obraditi brže nego ikad prije.
Brzi ispis i skeniranje
Brzi prvi ispis omogućuje vrlo brz ispis prve stranice (FPOT) za samo oko 6 sekundi (crno-bijelo). Čak se i dvostrani dokumenti mogu skenirati posebno brzo zahvaljujući automatskom ulagaču dokumenata za obostrano skeniranje (DADF).
Visokokvalitetni otisci u bilo koje vrijeme
DRHD (dvostruko otporne visoke gustoće) tinte posebno su razvijene za uredske potrebe. Ova visokokvalitetna tinta osigurava ispis živih boja i dubokih crnih tonova bez rizika od razmazivanja.
Jednostavno za korištenje – jednostavno budite produktivni
Zaslon u boji osjetljiv na dodir od 8,8 cm omogućuje intuitivan pristup funkcijama modela MAXIFY MB5450. Uz veliki kapacitet papira do 500 stranica i uvlakač dokumenata za do 50 listova, modeli MAXIFY MB5450 nude automatski obostrani ispis i podršku za širok raspon medija za ispis - od običnog papira A4 formata do omotnica i foto papira do kopiranja dvostranih osobnih iskaznica - tako da se svi poslovi ispisa u uredu obrađuju brzo i jednostavno.
Niski operativni troškovi
Modeli Canon MAXIFY MB5450 nude visoku kvalitetu ispisa uz iznenađujuće niske troškove rada. Niska potrošnja energije nadopunjena je visokim prinosom tinte do 2500 crno-bijelih stranica i 1500 stranica u boji, što znači da tintu treba puno rjeđe mijenjati.
Upravljanje i održavanje – jednostavno
Kompatibilnost sa SNMP-om (Simple Network Management Protocol) omogućuje posebno jednostavnu integraciju sustava u postojeću mrežu, a time i u uredsko okruženje. Modeli MAXIFY MB5450 omogućuju bilježenje podataka o korištenju, razinama tinte, porukama o pogreškama i brojaču stranica svih sustava u mreži. Osim toga, filtriranje IP adresa omogućuje vam ograničavanje korisničke baze za određene funkcije, a SMTP podrška za e-poštu omogućuje sigurno skeniranje u e-poštu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Brzi ispis i skeniranje
Brzi prvi ispis omogućuje vrlo brz ispis prve stranice (FPOT) za samo oko 6 sekundi (crno-bijelo). Čak se i dvostrani dokumenti mogu skenirati posebno brzo zahvaljujući automatskom ulagaču dokumenata za obostrano skeniranje (DADF).
Visokokvalitetni otisci u bilo koje vrijeme
DRHD (dvostruko otporne visoke gustoće) tinte posebno su razvijene za uredske potrebe. Ova visokokvalitetna tinta osigurava ispis živih boja i dubokih crnih tonova bez rizika od razmazivanja.
Jednostavno za korištenje – jednostavno budite produktivni
Zaslon u boji osjetljiv na dodir od 8,8 cm omogućuje intuitivan pristup funkcijama modela MAXIFY MB5450. Uz veliki kapacitet papira do 500 stranica i uvlakač dokumenata za do 50 listova, modeli MAXIFY MB5450 nude automatski obostrani ispis i podršku za širok raspon medija za ispis - od običnog papira A4 formata do omotnica i foto papira do kopiranja dvostranih osobnih iskaznica - tako da se svi poslovi ispisa u uredu obrađuju brzo i jednostavno.
Niski operativni troškovi
Modeli Canon MAXIFY MB5450 nude visoku kvalitetu ispisa uz iznenađujuće niske troškove rada. Niska potrošnja energije nadopunjena je visokim prinosom tinte do 2500 crno-bijelih stranica i 1500 stranica u boji, što znači da tintu treba puno rjeđe mijenjati.
Upravljanje i održavanje – jednostavno
Kompatibilnost sa SNMP-om (Simple Network Management Protocol) omogućuje posebno jednostavnu integraciju sustava u postojeću mrežu, a time i u uredsko okruženje. Modeli MAXIFY MB5450 omogućuju bilježenje podataka o korištenju, razinama tinte, porukama o pogreškama i brojaču stranica svih sustava u mreži. Osim toga, filtriranje IP adresa omogućuje vam ograničavanje korisničke baze za određene funkcije, a SMTP podrška za e-poštu omogućuje sigurno skeniranje u e-poštu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Funkcije skeniranja: Skeniranje u e-poštu, skeniranje u mrežnu mapu, skeniranje u oblak, skeniranje na USB stick
Opseg isporuke
- Uklj. 4 početna uloška s tintom: Crna za do 400 stranica, cijan / magenta / žuta za do 300 stranica svaka.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)





