Canon multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks LAN, WLAN, Duplex, Duplex-ADF
- Kataloški br:
- 3450209 - 62
- EAN:
- 4.54929E+12
- Kataloški br:
- 3450209 - 62
- EAN:
- 4.54929E+12
Canon multifunkcionalni pisač Inkjet u boji A4 pisač, skener, kopirni stroj, faks LAN, WLAN, Duplex, Duplex-ADF
670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4u1 - Ispis, skeniranje, kopiranje, faksiranje
- Jednostavno rukovanje s 8,8 cm zaslonom u boji osjetljivim na dodir
- Mrežno povezivanje s LAN i WLAN sučeljem
- Do 24/15,5 stranica/min. Brzina ispisa crno-bijelo i u boji (ISO)
- Uštedite troškove i vrijeme uz obostrani ispis
- Ispis i skeniranje putem pametnog telefona ili tableta
- Velika kaseta za papir za do 250 listova
- Pigmentne tinte DRHD otporne na markere i habanje
- Praktičan dvostrani uvlakač dokumenata za do 50 listova
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Raspon funkcija | pisač, skener, kopirni stroj, faks |
| Razlučivost ispisa | 600 x 1200 dpi |
| Brzina ispisa crno | 24 S./min (ISO) |
| Brzina ispisa u boji | 15.5 S./min (ISO) |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 250 Blatt |
| Kapacitet papira (spremnik 1) | 250 Blatt |
| Rezolucija skeniranja | 1200 x 1200 dpi |
| Površina za skeniranje | 216 x 297 mm |
| Prikaz predloška | 50 Blatt |
| Sučelje | USB USB domaćin LAN (10/100 MBit/s) WLAN 802.11 b/g/n |
| Prikaz | 8,8 cm zaslon u boji osjetljiv na dodir |
| Određene značajke | kompatibilan s airprint obostrani ispis pojedinačni spremnici s tintom zaslon u boji zatvorena ladica za papir kompatibilan s mrežom skeniranje na USB ključ zaslon na dodir dovod za predložak kompatibilan s WLAN-om dovod za predložak (duplex) |
| Prikladni potrošni materijal | Tinta Canon PGI-2500XL BK crna (2500 str.) PGI-2500XL C cijan (1755 stranica) PGI-2500XL M Magenta (1295 str.) PGI-2500XL Žuta (1520 stranica) |
| Model | u boji |
| Širina | 463 mm |
| Visina | 291 mm |
| Dubina | 394 mm |
| dim. | (Š x V x D) 463 x 291 x 394 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 11.4 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| štampanje CD-a/DVD-a | ne |
| Ispis memorijske kartice | ne |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| Pojedinačne tinte | da |
| Funkcija faksa | da |
| Ispis s kamere | ne |
| Mreža | da |
| Ulagač dokumenata | da |
| WLAN | da |
| Prikladno za | ispis fotografija visoke kvalitete tekst/ispis dokumenata (u boji) tiskanje teksta dokumenta (crno-bijelo) |
Opis
Opis
Snažan višenamjenski inkjet sustav u boji za ispis, skeniranje, kopiranje i faksiranje. Karakterizira ga, između ostalog, podrška za mobilne uređaje, brzina crno-bijelog ispisa do 24 ISO stranice/minuti (BW) i brojne funkcije za mrežnu integraciju.
Mali ured – velika produktivnost
Potpuno opremljen pisač, skener, kopirni uređaj i faks posebno je dizajniran za kućni ured, gdje je potrebna visoka kvaliteta crno-bijelog i ispisa u boji uz niske troškove ispisa stranica. Marker i DRHD tinte otporne na habanje pružaju duboke crne boje, žive boje i tekst oštar kao britva. Brzina ispisa A4 formata modela Canon MAXIFY MB5150 iznosi do 24 ISO stranice crno-bijelo i 15,5 ISO stranica u boji, s prvom stranicom u izlaznoj ladici nakon samo otprilike 6 sekundi (FCOT). Dvostrano skeniranje omogućuje još brže skeniranje dokumenata.
Visoka ekonomska učinkovitost
Od niske potrošnje energije od samo približno 0,2 kWh (TEC) do pojedinačno zamjenjivih spremnika s tintom, isplativost je visoki prioritet za ovaj višenamjenski sustav. Crna tinta omogućuje ispis do 2500 ISO stranica, a tinte u boji do 1500 stranica – tako da puno rjeđe morate prekidati rad radi promjene tinte. Opcionalno višebojno pakiranje s četiri boje čini ispis još isplativijim.
Visoka produktivnost i jednostavnost korištenja
TFT zaslon u boji osjetljiv na dodir od 8,8 cm (3,5 inča) uređaja Canon MAXIFY MB5150 omogućuje intuitivno korištenje funkcija ispisa, skeniranja, kopiranja i faksiranja. Uz veliki kapacitet papira do 250 stranica i uvlakač dokumenata za do 50 listova, višenamjenski sustav nudi automatski obostrani ispis i podršku za brojne medije za ispis - od običnog papira A4 formata do omotnica i foto papira do kopiranja obostranih osobnih iskaznica - tako da se svi poslovi ispisa u uredu mogu brzo i jednostavno obraditi.
Spremni za sve: Mobilno, Oblak, Produktivnost
Podrška za Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopriu i aplikaciju Canon PRINT omogućuje jednostavan ispis i skeniranje s mobilnih uređaja. Možete ispisivati izravno iz oblaka i spremati skenirane dokumente izravno u uslugu u oblaku kao što su Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur. Način pristupne točke omogućuje mobilnom uređaju izravno povezivanje s višenamjenskim sustavom – nije potrebna Wi-Fi mreža.
Opsežne funkcije za nadzor i održavanje sustava
Filtriranje IP adresa omogućuje vam ograničavanje korisničke baze za određene funkcije, a SMTP podrška za e-poštu omogućuje sigurno skeniranje u e-poštu. Administrator sustava može brzo i jednostavno konfigurirati višenamjenski sustav i ograničiti korištenje određenih funkcija poput skeniranja na USB.
Jednostavna integracija mreže
Kompatibilnost sa SNMP-om (Simple Network Management Protocol) omogućuje posebno jednostavnu integraciju višenamjenskog sustava u postojeću mrežu. SNMP standard također omogućuje funkcije praćenja, uključujući razinu tinte, poruke o pogreškama i brojače stranica.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Mali ured – velika produktivnost
Potpuno opremljen pisač, skener, kopirni uređaj i faks posebno je dizajniran za kućni ured, gdje je potrebna visoka kvaliteta crno-bijelog i ispisa u boji uz niske troškove ispisa stranica. Marker i DRHD tinte otporne na habanje pružaju duboke crne boje, žive boje i tekst oštar kao britva. Brzina ispisa A4 formata modela Canon MAXIFY MB5150 iznosi do 24 ISO stranice crno-bijelo i 15,5 ISO stranica u boji, s prvom stranicom u izlaznoj ladici nakon samo otprilike 6 sekundi (FCOT). Dvostrano skeniranje omogućuje još brže skeniranje dokumenata.
Visoka ekonomska učinkovitost
Od niske potrošnje energije od samo približno 0,2 kWh (TEC) do pojedinačno zamjenjivih spremnika s tintom, isplativost je visoki prioritet za ovaj višenamjenski sustav. Crna tinta omogućuje ispis do 2500 ISO stranica, a tinte u boji do 1500 stranica – tako da puno rjeđe morate prekidati rad radi promjene tinte. Opcionalno višebojno pakiranje s četiri boje čini ispis još isplativijim.
Visoka produktivnost i jednostavnost korištenja
TFT zaslon u boji osjetljiv na dodir od 8,8 cm (3,5 inča) uređaja Canon MAXIFY MB5150 omogućuje intuitivno korištenje funkcija ispisa, skeniranja, kopiranja i faksiranja. Uz veliki kapacitet papira do 250 stranica i uvlakač dokumenata za do 50 listova, višenamjenski sustav nudi automatski obostrani ispis i podršku za brojne medije za ispis - od običnog papira A4 formata do omotnica i foto papira do kopiranja obostranih osobnih iskaznica - tako da se svi poslovi ispisa u uredu mogu brzo i jednostavno obraditi.
Spremni za sve: Mobilno, Oblak, Produktivnost
Podrška za Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopriu i aplikaciju Canon PRINT omogućuje jednostavan ispis i skeniranje s mobilnih uređaja. Možete ispisivati izravno iz oblaka i spremati skenirane dokumente izravno u uslugu u oblaku kao što su Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur. Način pristupne točke omogućuje mobilnom uređaju izravno povezivanje s višenamjenskim sustavom – nije potrebna Wi-Fi mreža.
Opsežne funkcije za nadzor i održavanje sustava
Filtriranje IP adresa omogućuje vam ograničavanje korisničke baze za određene funkcije, a SMTP podrška za e-poštu omogućuje sigurno skeniranje u e-poštu. Administrator sustava može brzo i jednostavno konfigurirati višenamjenski sustav i ograničiti korištenje određenih funkcija poput skeniranja na USB.
Jednostavna integracija mreže
Kompatibilnost sa SNMP-om (Simple Network Management Protocol) omogućuje posebno jednostavnu integraciju višenamjenskog sustava u postojeću mrežu. SNMP standard također omogućuje funkcije praćenja, uključujući razinu tinte, poruke o pogreškama i brojače stranica.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Funkcije skeniranja: Skeniranje u e-poštu, skeniranje u mrežnu mapu, skeniranje u oblak, skeniranje na USB stick
Opseg isporuke
- Uklj. 4 početna uloška s tintom: Crna za do 400 stranica, cijan / magenta / žuta za do 300 stranica svaka.
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (18)





