Captiva 90317 2.5 cm (1 palac) Desktop pc
- Kataloški br:
- 3402368 - 62
- Oznaka:
- 90317
- EAN:
- 4046373903179
- Kataloški br:
- 3402368 - 62
- Oznaka:
- 90317
- EAN:
- 4046373903179
Captiva 90317 2.5 cm (1 palac) Desktop pc
2,425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ i5 i5-12400 6 Jezgra(-e) / max. 4.4 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR4-SDRAM 3200 MHz
- 500 GB SSD
- Intel UHD grafika 730
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-12400 |
| Procesor / model | i5-12400 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 2500 MHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika 730 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 500 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 500 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 6 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 4 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.0 audio Line-in audio Line-out USB 2.0 USB 3.0 RJ45 jack VGA HDMI™ PS/2 čitač kartica Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Boja | višebojna |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 375 mm |
| Dubina | 405 mm |
| Težina | 7.30 kg |
| Snaga napajanja | 350 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





