Captiva Desktop pc Power Starter I80-385 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i7 i7-14700 5.4 GHz 32 GB RAM 2 TB SSD Win 11 Hom
- Kataloški br:
- 3402357 - 62
- Oznaka:
- 80385
- EAN:
- 4046373803851
- Kataloški br:
- 3402357 - 62
- Oznaka:
- 80385
- EAN:
- 4046373803851
Captiva Desktop pc Power Starter I80-385 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i7 i7-14700 5.4 GHz 32 GB RAM 2 TB SSD Win 11 Hom
4,655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ i7 i7-14700 20 Jezgra(-e) / max. 5.4 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR4-SDRAM
- 2 TB SSD
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 i7-14700 |
| Procesor / model | i7-14700 |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter | da |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ |
| Boja | višebojna |
| Širina | 235 mm |
| Visina | 488 mm |
| Dubina | 495 mm |
| Težina | 11.3 kg |
| Snaga napajanja | 350 W |
| Softver uključen u isporuku | Norton 360 Security (probna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| WLAN | da |
| Eternet LAN | da |
| Broj instaliranih uređaja za skladištenje | 1 |
| Uključuje monitor | ne |
| Izlazi za slušalice | 3 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| DVI port | ne |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Broj procesora | 1 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





