Captiva Desktop pc Power Starter I84-872 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i5 i5-12400 4.4 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Win 11 Hom
- Kataloški br:
- 3402362 - 62
- Oznaka:
- 84872
- EAN:
- 4046373848722
- Kataloški br:
- 3402362 - 62
- Oznaka:
- 84872
- EAN:
- 4046373848722
Captiva Desktop pc Power Starter I84-872 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i5 i5-12400 4.4 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Win 11 Hom
2,655.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,655.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ i5 i5-12400 6 Jezgra(-e) / max. 4.4 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR4-SDRAM 3200 MHz
- 1 TB SSD
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-12400 |
| Procesor / model | i5-12400 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 18 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 HDMI™ PS/2 VGA |
| Boja | crna |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 405 mm |
| Dubina | 375 mm |
| Težina | 8.80 kg |
| Snaga napajanja | 350 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
| Audio ulaz | da |
| Audio izlaz | da |
| Eternet LAN | da |
| Broj instaliranih uređaja za skladištenje | 1 |
| Uključuje monitor | ne |
| Izlazi za slušalice | 1 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 65 W |
| Maksimalna turbo snaga | 117 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.5 GHz |
| Broj zadnjih USB portova | 6 |
| Broj prednjih USB portova | 4 |
| Broj audio priključaka pozadi | 3 |
| Broj audio priključaka napred | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.4 GHz |
| Broj procesora | 1 |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)





