Captiva Gaming notebook 40.6 cm (16 palac) WQXGA 9955HX 16 GB RAM njemačka, qwertz AMD Radeon NVIDIA GeForce RTX 5080 GD
- Kataloški br:
- 3595730 - 62
- Oznaka:
- 92249
- EAN:
- 4046373922491
- Kataloški br:
- 3595730 - 62
- Oznaka:
- 92249
- EAN:
- 4046373922491
Captiva Gaming notebook 40.6 cm (16 palac) WQXGA 9955HX 16 GB RAM njemačka, qwertz AMD Radeon NVIDIA GeForce RTX 5080 GD
9,140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS
- 9955HX
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 16 GB;5200 MHz;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Procesor / model | 9955HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Radna memorija | 16 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Mini Display Portova | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Boja | crna |
| Širina | 350 mm |
| Visina | 20 mm |
| Dubina | 250 mm |
| Težina | 26 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 8 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 2.5 GHz / max. 5.4 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 300 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 1 Megapiksela |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Material (detalji) | Metal, plastika |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| Kapacitet baterije | 99.8 mAh |
| Potrošnja energije (maks.) | 55 W |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 420 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Broj instaliranih hard diskova | 1 |
| Integrisani čitač kartica | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet čvrstih diskova | 1 TB |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 99.8 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Zaslon 40,6 cm (16,0") WQXGA (2560x1600) 300Hz/n AMD Ryzen™ 9 9955HX 3,50 GHz Fire Range/n Nvidia GeForce® RTX™ 5080 16 GB GDDR7/n 32 GB DDR5 RAM + SSD 1 TB M.2 NVMe/n Windows 11 Home 64-bit
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





