Captiva Notebook "Power Starter I76-056 i" 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-1235U 16 GB RAM 1 TB SSD njem
- Kataloški br:
- 3477770 - 62
- Oznaka:
- 76056
- EAN:
- 4046373760567
- Kataloški br:
- 3477770 - 62
- Oznaka:
- 76056
- EAN:
- 4046373760567
Captiva Notebook "Power Starter I76-056 i" 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-1235U 16 GB RAM 1 TB SSD njem
2,620.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,620.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.9 cm (17.3 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i5
- i5-1235U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.4 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR4-SDRAM;2400 MHz1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | "Power Starter I76-056 i" |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Zaslon (inči) | 17.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1235U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 2400 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | ispisivač Blu-ray Disc™ |
| Mikrofon | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 HDMI™ USB 3.2 gen. 2 VGA |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 20 mm |
| Dubina | 260 mm |
| Težina | 24 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 8.3 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 1.3 GHz / max. 4.4 GHz |
| Zaslon | 43.9 cm (17.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 1 Megapiksela |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Material (detalji) | Plastika |
| Potrošnja energije (maks.) | 15 W |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 45 W |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| ne | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 1 TB | |
| ne | |
| 3.1 kg | |
| 1 | |
| ne | |
| 47 Wh | |
| ne | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





