Cellularline On Ear Headset Bluetooth®, bežični, žičani crna kontrola glasnoće, kontrola na dodir
- Kataloški br:
- 3462119 - 62
- Oznaka:
- BTHEADBBASICMSB
- EAN:
- 8018080355882
- Kataloški br:
- 3462119 - 62
- Oznaka:
- BTHEADBBASICMSB
- EAN:
- 8018080355882
Cellularline On Ear Headset Bluetooth®, bežični, žičani crna kontrola glasnoće, kontrola na dodir
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bluetooth stereo slušalice s LED zaslonom i AUX ulazom
- Slušalice na uho s produljivim trakom za glavu i mekim ušnim jastučićima
- Zahvaljujući integriranom mikrofonu, možete jednostavno prebacivati između glazbe i poziva
- S uravnoteženim i snažnim zvukom
- Kompatibilan sa svim uređajima opremljenim Bluetoothom
- Vrijeme reprodukcije je 8 sati, a vrijeme pripravnosti do 120 sati
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Određene značajke slušalica | kontrola glasnoće kontrola na dodir |
| Prijenos | Bluetooth® bežični žičani |
| Priključak za slušalice | 3,5 mm priključak USB-C® |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 8 h |
| Boja | crna |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Standby maks. | 120 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Slušalice Basic Music Sound dizajnirane su za sve koji uživaju u slušanju glazbe u pokretu. Pomoću daljinskog upravljača na slušalicama, glazbom i pozivima možete upravljati s potpunom slobodom. Produživa traka za glavu i mekane školjke za uši osiguravaju optimalnu udobnost čak i uz čestu upotrebu. Tehničke značajke Bluetooth slušalica uključuju LED zaslon i AUX ulaz. Što se tiče vremena punjenja, vrijeme reprodukcije je 8 sati, vrijeme punjenja je 2 sata, a vrijeme pripravnosti je do 120 sati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Music Sound TRAKA ZA GLAVU BT OSNOVNA.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





