club3D USB-C® priključna stanica CSV-2541 USB-C® Power Delivery
- Kataloški br:
- 3438999 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
- Kataloški br:
- 3438999 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
club3D USB-C® priključna stanica CSV-2541 USB-C® Power Delivery
530.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
530.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | HDMI® DisplayPort USB-C® USB-A 3,5 mm banana utikač RJ45 microSD SD |
| Sučelja | 2x HDMI 1x DisplayPort 2x USB-C® 3x USB-A |
| Pogodno za | Notebook |
| Boja | višebojna |
| Posebne značajke | USB-C® Power Delivery |
| Širina | 30 cm |
| Dubina | 7.36 cm |
| Težina | 438 g |
| dim. | (Š x D) 30 cm x 7.36 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Ergonomski dizajn: Postavite prijenosno računalo na priključnu stanicu za učinkovitije odvođenje topline, spojite se putem USB-C® priključka i uživajte u boljoj povezivosti i tanjem upravljanju kabelima za svoju konfiguraciju.
• 1 GBASE-T GIGABITNI ETHERNET: Ima mrežni kontroler od 1 Gbps koji pruža brzine od 10/100/1000 Mbps; Za prijenosna računala/uređaje bez Etherneta.
• 12 PRIKLJUČAKA putem jednog USB Type-C® priključka: Proširite povezivost USB Type-C računala® s četiri USB priključka (3x USB Type-A, 1x Type-C®) i jednim Power Delivery 3.0 USB Type-C priključkom® maks. 100 W uzvodno.
• 2 utora za kartice (MicroSD/SD) rade istovremeno i podržavaju SD3.0 (UHS-I) s maks. 104 Mbit/s.
Ovaj tekst je strojno preveden.
• 1 GBASE-T GIGABITNI ETHERNET: Ima mrežni kontroler od 1 Gbps koji pruža brzine od 10/100/1000 Mbps; Za prijenosna računala/uređaje bez Etherneta.
• 12 PRIKLJUČAKA putem jednog USB Type-C® priključka: Proširite povezivost USB Type-C računala® s četiri USB priključka (3x USB Type-A, 1x Type-C®) i jednim Power Delivery 3.0 USB Type-C priključkom® maks. 100 W uzvodno.
• 2 utora za kartice (MicroSD/SD) rade istovremeno i podržavaju SD3.0 (UHS-I) s maks. 104 Mbit/s.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





