club3D USB-C® priključna stanica CSV-2552 integrirani čitač kartica, USB-C® Power Delivery
- Kataloški br:
- 3443640 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
- Kataloški br:
- 3443640 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
club3D USB-C® priključna stanica CSV-2552 integrirani čitač kartica, USB-C® Power Delivery
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | 1x USB-C® |
| Priključak B | USB-C® utičnica (power delivery) USB-C® HDMI® HDMI® USB-A USB-A RJ45 microSD SD |
| Duljina kabela | 17 cm |
| Posebne značajke | integrirani čitač kartica USB-C® Power Delivery |
| Širina | 11.5 cm |
| Visina | 1.4 cm |
| Dubina | 5.9 cm |
| Težina | 121 g |
| dim. | (Š x V x D) 11.5 x 1.4 x 5.9 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Club 3D CSV-2552 je USB-C® 9-u-1 hub s dvostrukim HDMI™ priključcima, 2x USB-A, 1x USB-C® podatkovnim priključkom, RJ45 priključkom, utorima za Micro SD/SD kartice i USB-C® priključkom za punjenje. Idealno je rješenje za proširenje USB-C® ili Thunderbolt hosta (PC/laptop/mobilni telefon itd.), posebno za hostove s jednim USB-C® priključkom.
• Dvostruki razdjelnik za prikaz s DP1.4 Alt načinom rada, IZLAZ: 2x HDMI™ Spojite do 2 zaslona s jednim USB-C ulazom® i uživajte u rezolucijama do dva 4K 60 Hz zaslona za impresivnu konfiguraciju s više monitora.
• 1 GBASE-T GIGABITNI ETHERNET: Ima mrežni kontroler od 1 Gbps koji pruža brzine od 10/100/1000 Mbps; Za prijenosna računala/uređaje bez Etherneta, kao što su MacBook/iPad Air/Pro; USB-C povezivost® uz istovremeno napajanje za PD3.0 punjenje.
• 1 USB Type-C® PRIKLJUČAK: Proširite povezivost USB-C računala® s 4 USB priključka: 2x USB Type-A, 1x Type-C® i Power Delivery 3.0 USB-C® priključkom s maksimalnom snagom od 100 W za prijenos podataka.
• 2 namjenska utora za čitač kartica Micro SD/SD podržava SD3.0 (UHS-II) s maks. 104 Mbit/s. (Utori za kartice rade istovremeno)
Ovaj tekst je strojno preveden.
• Dvostruki razdjelnik za prikaz s DP1.4 Alt načinom rada, IZLAZ: 2x HDMI™ Spojite do 2 zaslona s jednim USB-C ulazom® i uživajte u rezolucijama do dva 4K 60 Hz zaslona za impresivnu konfiguraciju s više monitora.
• 1 GBASE-T GIGABITNI ETHERNET: Ima mrežni kontroler od 1 Gbps koji pruža brzine od 10/100/1000 Mbps; Za prijenosna računala/uređaje bez Etherneta, kao što su MacBook/iPad Air/Pro; USB-C povezivost® uz istovremeno napajanje za PD3.0 punjenje.
• 1 USB Type-C® PRIKLJUČAK: Proširite povezivost USB-C računala® s 4 USB priključka: 2x USB Type-A, 1x Type-C® i Power Delivery 3.0 USB-C® priključkom s maksimalnom snagom od 100 W za prijenos podataka.
• 2 namjenska utora za čitač kartica Micro SD/SD podržava SD3.0 (UHS-II) s maks. 104 Mbit/s. (Utori za kartice rade istovremeno)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





