club3D USB-C® priključna stanica CSV-2553 integrirani čitač kartica, USB-C® Power Delivery
- Kataloški br:
- 3443639 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
- Kataloški br:
- 3443639 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
club3D USB-C® priključna stanica CSV-2553 integrirani čitač kartica, USB-C® Power Delivery
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | 1x USB-C® |
| Priključak B | USB-C® utičnica (power delivery) HDMI® USB-A USB-A RJ45 microSD SD |
| Duljina kabela | 17 cm |
| Posebne značajke | integrirani čitač kartica USB-C® Power Delivery |
| Širina | 13.61 cm |
| Visina | 1.4 cm |
| Dubina | 3.4 cm |
| Težina | 71 g |
| dim. | (Š x V x D) 13.61 x 1.4 x 3.4 cm |
Opis
Opis
Club 3D CSV-2553 je 7-u-1 USB Type-C® hub s HDMI™, 2 x USB Type-A, RJ45, utorima za microSD/SD kartice i Type-C® utičnicom. Idealno je rješenje za proširenje povezivosti USB Type-C® ili Thunderbolt™ 3 hosta (PC, prijenosno računalo, tablet, mobilni telefon itd.), posebno za hostove sa samo jednim USB Type-C® priključkom.
• 7-PORTNI USB Type-C®: Proširite povezivost USB Type-C® računala s dva USB 5 Gbps priključka (2 x USB Type-A) i jednim Power Delivery 3.0 USB Type-C® priključkom s maks. 100 W.
• 1 GBASE-T gigabitni Ethernet: Sadrži 1 Gb mrežni kontroler koji omogućuje brzine od 10/100/1000 Mbps. Za uređaje bez Etherneta, npr. MacBook/iPad Air/Pro.
• Napajanje se napaja putem USB sabirnice ili vanjskog USB Type-C adaptera® snage 100 W.
Ovaj tekst je strojno preveden.
• 7-PORTNI USB Type-C®: Proširite povezivost USB Type-C® računala s dva USB 5 Gbps priključka (2 x USB Type-A) i jednim Power Delivery 3.0 USB Type-C® priključkom s maks. 100 W.
• 1 GBASE-T gigabitni Ethernet: Sadrži 1 Gb mrežni kontroler koji omogućuje brzine od 10/100/1000 Mbps. Za uređaje bez Etherneta, npr. MacBook/iPad Air/Pro.
• Napajanje se napaja putem USB sabirnice ili vanjskog USB Type-C adaptera® snage 100 W.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





