Cooler Master Elite 681 midi-tower kućište za računala crna 4 predinstalirana LED ventilatora, bočni prozor
- Kataloški br:
- 3451942 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
- Kataloški br:
- 3451942 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
Cooler Master Elite 681 midi-tower kućište za računala crna 4 predinstalirana LED ventilatora, bočni prozor
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | USB-C® USB 3.0 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 400 mm |
| Dubina | 425 mm |
| Faktor oblika | ITX Micro-ATX ATX |
| Broj USB tip A 3.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 285 x 400 x 425 mm |
| Posebne značajke | 4 predinstalirana LED ventilatora bočni prozor |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





