Cooler Master Hyper 212 3DHP ARGB CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 1851, Intel® 1700, Intel® 1200, Intel® 1150,
- Kataloški br:
- 3451955 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
- Kataloški br:
- 3451955 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
Cooler Master Hyper 212 3DHP ARGB CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 1851, Intel® 1700, Intel® 1200, Intel® 1150,
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zračno hlađenje procesora 12 cm
- Podržani utori za procesore: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1851, Socket AM4, Socket AM5
- 63,1 cfm 2,69 mmH2O Dinamički ležaj petlje (LDB)
- Podrška za modulaciju širine impulsa
- 120 x 120 x 25 mm
- Crna
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU hladnjak sa ventilatorom |
| Baza | Intel® 1851 Intel® 1700 Intel® 1200 Intel® 1150 Intel® 1151 Intel® 1155 Intel® 1156 AMD AM5 AMD AM4 |
| Razvoj buke (maks.) | 22.6 dB |
| Brzina (min.) | 0 U/min |
| Maks. broj okretaja | 2050 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 107.2 m³/h |
| Materijal rashladnog tijela | aluminij |
| Širina | 86 mm |
| Visina | 158 mm |
| Dubina | 133 mm |
| Razvijanje buke | 20.1 dB - 30 dB |
| Boja | crna |
| Izvedba | Zračno hlađenje |
| da | |
| 120 x 120 x 25 mm | |
| 12 V | |
| 1 Stück(e) | |
| 1.44 W | |
| da | |
| 0.12 A | |
| 200000 h | |
| 0.35 Ah | |
| 63.1 cfm | |
| 2.69 mmH2O |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





