Cooler Master Hyper 212 Spectrum V3 CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Int
- Kataloški br:
- 3451957 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
- Kataloški br:
- 3451957 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
Cooler Master Hyper 212 Spectrum V3 CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Int
66.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
66.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zračno hlađenje procesora 12 cm
- Podržani utori za procesore: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5
- 71,93 kubičnih stopa u minuti
- Podrška za modulaciju širine impulsa
- 120 x 120 x 25 mm
- Crna, srebrna
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU hladnjak sa ventilatorom |
| Baza | Intel® 1150 Intel® 1151 Intel® 1155 Intel® 1156 Intel® 1200 Intel® 1700 AMD AM4 AMD AM5 |
| Brzina (min.) | 650 U/min |
| Maks. broj okretaja | 1750 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 122.2 m³/h |
| Položaj | obični ležaj |
| Materijal rashladnog tijela | aluminij |
| Težina | 650 g |
| Širina | 73 mm |
| Visina | 152 mm |
| Dubina | 124 mm |
| Dimenzije ventilatora | 120 x 120 mm |
| Boja | crna srebrna |
| Izvedba | Zračno hlađenje |
| 4 | |
| da | |
| 120 x 120 x 25 mm | |
| 12 V | |
| 1 Stück(e) | |
| 3.12 W | |
| da | |
| 0.26 A | |
| 1.86 mmH2O | |
| 160000 h | |
| 0.37 Ah | |
| 760 g | |
| 71.93 cfm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





