Cooler Master MasterFrame 500 Mesh AR midi-tower kućište za računala crna 3 predinstalirana LED ventilatora, bočni prozo
- Kataloški br:
- 3451936 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
- Kataloški br:
- 3451936 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
Cooler Master MasterFrame 500 Mesh AR midi-tower kućište za računala crna 3 predinstalirana LED ventilatora, bočni prozo
630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Širina | 261 mm |
| Visina | 544 mm |
| Dubina | 471 mm |
| Faktor oblika | Mini-ITX Mini-DTX Micro-ATX ATX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 261 x 544 x 471 mm |
| Posebne značajke | 3 predinstalirana LED ventilatora bočni prozor filter prašine |
| Broj USB 3.2 | 2 x |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





