Cooler Master MF600-KGNN-S00 midi-tower kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 3428743 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
- Kataloški br:
- 3428743 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
Cooler Master MF600-KGNN-S00 midi-tower kućište za računala crna
715.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower računalo
- ATX, ITX, mikro ATX
- Podržane veličine tvrdih diskova: 2.5, 3.5"
- Broj 2,5" mjesta za proširenje: 5 Broj 3,5" mjesta za proširenje: 5
- Bočni filter protiv prašine za prozor
- Aluminij, SGCC, Kaljeno staklo
- Crna
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 5 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 5 |
| Širina | 261 mm |
| Visina | 544 mm |
| Dubina | 531 mm |
| Težina | 12 kg |
| Faktor oblika | ATX ITX |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 261 x 544 x 531 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Materijal | aluminij |
| Izvedba | PC |
| Kapacitet | 73.6 l |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 15 kg | |
| 3 | |
| 3 | |
| 1 | |
| 3 | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| 19 cm | |
| 48.5 cm | |
| 8 | |
| 23.5 cm | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





