Cooler Master MPE-7501-ACABW-3BEU PC napajanje 750 W ATX 80 plus bronze
- Kataloški br:
- 3428699 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
- Kataloški br:
- 3428699 - 62
- EAN:
- 4.71951E+12
Cooler Master MPE-7501-ACABW-3BEU PC napajanje 750 W ATX 80 plus bronze
275.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 750 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima ne80 plus bronze
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 750 W |
| Modularni | ne |
| Dio mreže | 80 plus bronze |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 1.75 kg |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 62 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 4pol. Molex | 3 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| 5pol. SATA | 6 |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
| Hlađenje | aktivno |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| 50 cm | |
| da | |
| da | |
| 100000 h | |
| 88 % | |
| 16 ms | |
| da | |
| da | |
| 2.15 kg | |
| 120 W | |
| 744 W | |
| 120 W | |
| 3.6 W | |
| 15 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





