Corsair RM1000x PC napajanje 1000 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3375201 - 62
- Oznaka:
- CP-9020271-EU
- EAN:
- 840006667636
- Kataloški br:
- 3375201 - 62
- Oznaka:
- CP-9020271-EU
- EAN:
- 840006667636
Corsair RM1000x PC napajanje 1000 W ATX 80 plus gold
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1000 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1000 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 160 mm |
| Dubina | 160 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 3.65 kg |
| -12 V/DC | 0.8 A |
| +12 V/DC (1) | 83.3 A |
| +5 V/DC | 25 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 4pol. Molex | 12 |
| 5pol. SATA | 11 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| Hlađenje | aktivno |
| +3,3 V/DC | 25 A |
| Napajanje strujom | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
| 12 A | |
| 5 A | |
| da | |
| 100000 h | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 150 W | |
| 1000 W | |
| 150 W | |
| 9.6 W | |
| 15 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





