Cougar FV270 midi-tower kućište za računala crna bočni prozor
- Kataloški br:
- 3429090 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
- Kataloški br:
- 3429090 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
Cougar FV270 midi-tower kućište za računala crna bočni prozor
730.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kaljeno, zakrivljeno staklo s panoramskim pogledom poboljšava transparentnost i sjaj za prekrasnu perspektivu.
- Kutni ventilatori usmjeravaju protok zraka u neprekinute, kontinuirane struje zraka.
- Dodatni usis zraka kroz podignutu stranu za glavu
- Stražnje upravljanje kabelima sprječava nered.
- Kompatibilan s najnovijim E-ATX matičnim pločama i pogodan za 420 mm GPU-e. Rotirajući nosači za horizontalne/vertikalne opcije orijentacije.
- Strateški postavljeni i lako uklonjivi filteri štite od prašine.
- Lako uklonjivi gornji i donji nosači pojednostavljuju postavljanje.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Prednje sučelje | USB 3.2 gen. 2 USB-C® (USB 3.2 Gen 2) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 4 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Širina | 268 mm |
| Visina | 530 mm |
| Dubina | 512 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 268 x 530 x 512 mm |
| Posebne značajke | bočni prozor |
Opis
Opis
Performans pod staklom
Nema misterije bez prave rasvjete, nema funkcije bez forme. FV270 Mid-Tower kućište s višepanelnom konstrukcijom od kaljenog zakrivljenog stakla inspiriranom prizmom nudi neusporediv panoramski pogled na unutrašnjost vašeg kućišta u punom sjaju, dok inovativni, kutni položaj ventilatora revolucionira dinamiku protoka zraka. FV270 RGB je sve samo ne običan računalni element u vašoj konfiguraciji. Pojednostavljuje upravljanje stražnjim kabelima i spreman je za budućnost za ekstremne konfiguracije s dovoljno kapaciteta za najsuvremenije matične ploče i grafičke procesore.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Nema misterije bez prave rasvjete, nema funkcije bez forme. FV270 Mid-Tower kućište s višepanelnom konstrukcijom od kaljenog zakrivljenog stakla inspiriranom prizmom nudi neusporediv panoramski pogled na unutrašnjost vašeg kućišta u punom sjaju, dok inovativni, kutni položaj ventilatora revolucionira dinamiku protoka zraka. FV270 RGB je sve samo ne običan računalni element u vašoj konfiguraciji. Pojednostavljuje upravljanje stražnjim kabelima i spreman je za budućnost za ekstremne konfiguracije s dovoljno kapaciteta za najsuvremenije matične ploče i grafičke procesore.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)





