Cougar STC 500W PC napajanje 500 W ATX 80 plus
- Kataloški br:
- 3438983 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
- Kataloški br:
- 3438983 - 62
- EAN:
- 4.71048E+12
Cougar STC 500W PC napajanje 500 W ATX 80 plus
170.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 500 WPCI-Express (6+2-pinski) 2x
- Upravljanje kabelima ne80 plus
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 500 W |
| Modularni | ne |
| Dio mreže | 80 plus |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 1.48 kg |
| +12 V/DC (1) | 42 A |
| 6 + pola Pcle | 2 |
| 5pol. SATA | 5 |
| Izlazna snaga | 0 - 500 W |
| +3,3 V/DC | 16 A |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)





