Crunch GTO3750 2-kanalno pojačalo 1000 W kontrola glasnoće/basa/visokih tonova Pogodno za (marke auta): Universal
- Kataloški br:
- 2799433 - 62
- Oznaka:
- GTO3750
- EAN:
- 806586210877
- Kataloški br:
- 2799433 - 62
- Oznaka:
- GTO3750
- EAN:
- 806586210877
Crunch GTO3750 2-kanalno pojačalo 1000 W kontrola glasnoće/basa/visokih tonova Pogodno za (marke auta): Universal
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visokopropusni filtar 10~250 Hz (CH1/2)
- Niskopropusni filtar 50~250 Hz (CH3/4)
- Podzvučni filter 10~50 Hz (CH3/4)
- Pojačanje basa 0~12dB (CH3/4)
- 2CH/3CH prekidač za odabir ulaza
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-kanalno pojačalo |
| Određene značajke | kontrola glasnoće/basa/visokih tonova |
| Impedancija | 4 Ω |
| Područje frekvencije | 50 - 250 (prikaz, stručni). Hz |
| Ukupna izvedba (glazba) | 1000 W |
| Snaga po kanalu (RMS) | 500 W |
| Boja | antracitna boja |
| Širina | 135 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 275 mm |
| dim. | (Š x V x D) 135 x 50 x 275 mm |
| Pogodno za marke | Universal |
| Pogodno za | Universal |
Opis
Opis
Ultrakompaktni dizajn CRUNCH GTO Micro pojačala omogućen je SMT sklopom poznatim iz računalne tehnologije. Sa svojim tankim dimenzijama, mala zvučna čuda više su od rješavanja problema i nude nebrojene mogućnosti za pojedinačne instalacije. Svi GTO modeli postavljaju nove standarde u ultrakompaktnoj klasi s minimalnom potrošnjom energije, optimalnom učinkovitošću i brzim radnim taktom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- RCA ulazi, ulazi visoke razine
- Automatsko uključivanje
- Daljinski upravljač za razinu basa
- 2 x 75/125 W RMS @ 4/2 Ω+
- 1 x 250/500 W RMS @ 4/2 Ω
- 2 x 150/250 W MAX @ 4/2 Ω+
- 1 x 500/1000 W MAX @ 4/2 Ω
- 135x50x250/275 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)





